درباره ما

تاریخچه تاسیس(1371)


شرکت رنگسازی شیمی صفا با نام تجاری بیتک در سال 1371 تاسیس و از سال 1385 فعالیت رسمی خود را با هدف تولید محصول با کیفیت مطلوب مطابق با استاندارد بین المللی در منطقه صنعتی شهید سلیمی تبریز آغاز نمود . در حال حاضر با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید انواع رنگ ها و پوشش های سلولزی مخصوص چوب , پوشش های پلی اورتان مخصوص چوب ، انواع پلی استر, ضد زنگ , شاپان , رنگهای سوله , اپوکسی , کوره ای و تینر های فوری و تخصصی علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی , در بخش صادرات نیز فعالیت چشمگیری دارد.

فاز توسعه(1399)


در سال ۱399 باتوجه به برآورد تقاضای بازار و پاسخگویی به درخواست مشتریان با هدف رشد تولید و اشتغال آفرینی ، زمینی به مساحت 30.000 متر مربع در شهرک صنعتی هاشمی رفسنجانی خریداری و در سال 1401 به بهره برداری رسید . از محصولات شاخص رنگ بیتک میتوان به موارد زیر اشاره کرد: رنگ های سلولزی بیتک : که به دلیل خاصیت چسبندگی استثنایی و دوام آن شناخته شده به طور گسترده ای در کاربردهای مختلف از جمله پروژه های خودروسازی، صنعتی و معماری استفاده می شود. پوشش های پلی اورتان بیتک : رنگ بیتک با متکی به تیم تحقیق و توسعه جوان خود توانسته است برای اولین بار در ایران پوشش های پلی اورتان مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی تولید کند . این پوشش ها به طور خاص برای افزایش زیبایی و محافظت از ویژگی های طبیعی چوب طراحی شده اند . پوشش های چوب پلی اورتان بیتک با مقاومت برتر خود در برابر خراش ، مواد شیمیایی و اشعه ماوراء بنفش ، محافظت طولانی مدت از سطوح چوب را فراهم می کنند . تینر ها : یکی از محصولات کلیدی ارائه شده توسط شرکت شیمی صفا تینر با کیفیت می باشد .که با نام های تجاری بیتک ، بارش ، بلور تولید میگردد . تینرها با دقت فرموله شده اند تا از سازگاری با انواع مختلف رنگ ها و پوشش ها اطمینان حاصل کنند. نیم پلی استر های بیتک : رنگ بیتک همچنین در زمینه پوشش های نیم پلی استر که به دلیل استحکام استثنایی و مقاومت شیمیایی خود معروف هستند ، تخصص دارد. پوشش‌های نیم پلی استربیتک تحت آزمایش‌های دقیق قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که بالاترین استانداردهای کیفیت را برآورده می‌کنند و راه‌حل‌های مطمئن و طولانی‌مدت را برای پروژه‌های خود به مشتریان ارائه می‌دهند .

تحقیق و توسعه


مدیران جوان شرکت مصمم گردیدند تا همه توان خود را با همت نیروهای متخصص و زبده خود در جهت نیل به اهداف عالیه شرکت به کار گیرند که خوشبختانه تاکنون نیز , با اتکا به نیروی لایزال الهی و تلاش های مستمر , موفق گردیدند. هم اکنون با تقویت و گسترش واحد R&D ( تحقیق و توسعه) , این شرکت قادر است همگام با جدیدترین تکنیک های روز دنیا , ضمن حفظ کیفیت محصولات خود , پاسخ گوی نیازهای مشتریان طبق سفارشات خاص نیز باشد . همچنین کسب استاندارد های معتبر در زمینه مدیریت تضمین کیفیت , پایبندی این شرکت به مشتری مداری و ارتقاء سیستم مدیریت تضمین کیفیت را تایید نموده است .

توسعه مستمر


یکی از عوامل متمایز کننده رنگ بیتک ، تعهد به کیفیت است. این شرکت به ارائه رنگ‌ها و پوشش‌هایی افتخار می‌کند که نه تنها انتظارات مشتری را برآورده می‌کند ، بلکه فراتر از آن است. تیم متخصصین رنگ بیتک با نهایت دقت بهترین مواد اولیه را انتخاب می کند و از تکنیک های ساخت پیشرفته برای تولید محصولات درجه یک استفاده می کند . اقدامات واحد کنترل کیفیت در طول فرآیند تولید برای اطمینان از ثبات و برتری در هر دسته انجام می شود شرکت شیمی صفا نه تنها بر تامین نیازهای داخلی تمرکز دارد بلکه در بازار بین المللی نیز حضور پررنگی دارد . این شرکت توانسته با کیفیت عالی محصولات ، ظرفیت تولید چشمگیر و خدمات تحویل سریع صادرات خود را گسترش داده و نیازهای مشتریان را در کشور های مختلف برآورده کند و دامنه فروش خود را به بیش از 10 کشور گسترش دهد . چنانچه موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه در سال 1401 شده است