صنایع رنگ شیمی صفا با نام تجاری بیتک در سال 1371 تاسیس و از سال 1385 فعالیت رسمی خود را با هدف تولید محصول با کیفیت مطلوب مطابق با استاندارد بین المللی در منطقه صنعتی شهید سلیمی تبریز آغاز نمود . در حال حاضر با سالها تجربه در زمینه تولید انواع پوشش های سلولزی مخصوص چوب , سیلر سنباده خور , کیلر سلولزی , انواع بتونه های سلولزی , انواع پلی استر, ضد زنگ , شاپان , رنگهای سوله , اپوکسی , پلی اورتان , جدولی کوره ای و تینر های فوری و تخصصی علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی , در بخش صادرات نیز فعالیت چشمگیری دارد.
مدیران جوان شرکت مصمم گردیدند تا همه توان خود را با همت نیروهای متخصص و زبده خود در جهت نیل به اهداف عالیه شرکت به کار گیرند که خوشبختانه تاکنون نیز , با اتکا به نیروی لایزال الهی و تلاش های مستمر , موفق گردیدند.
هم اکنون با تقویت و گسترش واحد R&D ( تحقیق و توسعه) , این شرکت قادر است همگام با جدیدترین تکنیک های روز دنیا , ضمن حفظ کیفیت محصولات خود , پاسخ گوی نیازهای مشتریان طبق سفارشات خاص نیز باشد . همچنین کسب استاندارد معتبر ISO9001 :2008 در زمینه مدیریت تضمین کیفیت , پایبندی این شرکت به مشتری مداری و ارتقاء سیستم مدیریت تضمین کیفیت را تایید نموده است . در نهایت هدف ما در صنعت رنگ آن است که گامی هرچند کوچک در مسیر سربلندی ایران عزیزمان برداریم.